Виробництво та система якості

Система якості

На підприємстві впроваджена, задокументована та підтримується з постійним поліпшенням результативності інтегрована система управління якості, відповідно до вимог GMP ЄС. Основним документом системи управління якості на підприємстві ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» являється Настанова з якості, яка містить затверджену директором Політику в сфері якості, де визначені ресурси, відповідальність персоналу, процеси, необхідні для функціонування системи управління якості. Відповідальність за ефективне функціонування системи управління якості на підприємстві покладено на заступника директора з якості – Уповноважену особу.

Контактний телефон: (044) 531-39-48
детальніше

 

Виробництво

ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» - вітчизняний виробник лікарських засобів. На підприємстві виробництво лікарських засобів здійснюється на підставі Ліцензії, серія АВ № 578997 та Сертифікату відповідності вимогам GMP №067/2015/SAUMP.

Виробничі приміщення розміщуються на 2-му поверсі окремого 2-х поверхового виробничо-складського корпусу. Загальна площа виробничих, допоміжних і побутових приміщень складає 653,5 м2.
Для зберігання сировини, пакувальних матеріалів, готової продукції і браку, на підприємстві влаштовані окремі зони складських приміщень.
Для лікарських засобів, які вимагають дотримання умов «холодового ланцюгу» обладнані холодильні камери, які пройшли кваліфікацію.
детальніше

 

Сертифікація GMP

За результатами перевірки Державною інспекцією з контролю якості лікарських засобів МОЗ України, 27 серпня 2015 року ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» видано Сертифікат відповідності вимогам GMP, який підтверджує, що система забезпечення якості і технічний стан виробництва відповідає вимогам належної виробничої практики, прийнятої в Україні, Системі співробітництва фармацевтичних інспекцій (PIC/S), директивам ЄС і рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров’я.