Новини

Компанія Люм’єр Фарма отримала ліцензію на імпорт лікарських препаратів

1 березня 2013
Державною службою України з лікарських засобів 1.03.2013 року за результатом розгляду заяви та документів, було прийнято рішення про видачу ТОВ «Люм’єр Фарма» ліцензії

В Україні стартував новий спільний проект компанії Люм’єр Фарма та MSD (Schering-Plough) з виробництва інноваційного препарату ЮНІТРОН (ПЕГ-інтерферон альфа-2b) для лікування вірусних гепатитів.

2 листопада 2012
В рамках спільного проекту в Україні був зареєстрований препарат ЮНІТРОН (ПЕГ-інтерферон альфа-2b), який виробляється із «in bulk» компанії MSD (Schering-Plough) для лікування вірусних гепатитів В і С в двох лікарських формах.

ТОВ «Люм’єр Фарма» - спонсор Дня боротьби з захворюванням раком молочної залози

20 жовтня 2012
Вітчизняний виробник лікарських засобів ТОВ «Люм’єр Фарма», основна місія якого полягає в забезпеченні населення України інноваційними імпортозаміщуючими препаратами високої якості.

Компанія Люм’єр Фарма внесла свій вклад в реалізацію Благодійної акції «Я буду жити!»

11 жовтня 2012
12 вересня 2012 року в Києві відбувся благодійний концерт «Я буду жити!», організатором якого виступила "Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями".

Отримання сертифікату GMP – стратегічно важлива подія для компанії Люм’єр Фарма

11 вересня 2012
27 серпня 2012 року Державною службою України з лікарських засобів ТОВ «Люм’єр Фарма» видано Сертифікат відповідності вимогам GMP.

Спільна зустріч компаній Люм’єр Фарма і F.Hoffmann-La Roche Ltd з представниками Дорадчої ради спільнот з питань доступу до лікування в Україні (ЮКАБ)

14 березня 2012
14 березня 2012 року відбулася спільна зустріч з представниками Дорадчої ради спільнот з питань доступу до лікування в Україні для ознайомлення з препаратом ПЕГФЕРОН, ПЕГ-інтерферон альфа-2а виробництва Люм’єр Фарма та компанії F.Hoffmann-La Roche Ltd.

Наступний етап взаємовідносин ТОВ «Люм’єр Фарма» і F.Hoffmann-La Roche Ltd

7 лютого 2012
На початку 2012 року компанія Люм’єр Фарма зареєструвала два препарати компанії F.Hoffmann-La Roche Ltd, які будуть вироблятися в Україні в рамках спільного проекту з Люм’єр Фарма.

Проведення зовнішнього аудиту компанії Люм’єр Фарма спеціалістами компанії Октафарма

28 липня 2011
В червні 2011 року спеціалісти провідного світового виробника високоякісних препаратів із плазми компанії Октафарма провели зовнішній аудит компанії Люм’єр Фарма.

Компанія F.Hoffmann-La Roche Ltd провела інспектування виробничих потужностей і внутрішніх процесів компанії Люм’єр Фарма

25 березня 2011
Провідний світовий виробник лікарських препаратів компанія F.Hoffmann-La Roche Ltd провела в березні 2011 року вивчення і інспектування виробничих потужностей і внутрішніх процесів компанії Люм’єр Фарма на предмет успішного здійснення фінальної стадії виробництва біотехнологічних препаратів в Україні.

Соціальний проект ТОВ «Люм’єр Фарма» та F.Hoffmann-La Roche Ltd по виробництву препарату ПЕГФЕРОН, ПЕГ-інтерферон альфа-2а в Україні

15 лютого 2010
В березні 2010 року розпочато перший етап роботи над спільним соціальним проектом між провідним світовим виробником лікарських засобів F.Hoffmann-La Roche Ltd і вітчизняною компанією Люм’єр Фарма.