Новини

З Днем фармацевтичного працівника України

25 вересня 2019
Фармацевти – справжні маги, адже вони можуть не тільки вимовити "ацетилсаліцилова кислота", а ще й прочитати все, що виписують нам своїм нерозбірливим почерком лікарі. Навіть більше! Вони знають про усі компоненти ліків, протипоказання та аналоги. Станом на зараз у фармацевтичній галузі України працює понад 350 тисяч осіб.

Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, благополуччя, щастя і добра, тепла та любові, родинної злагоди і добробуту. Нехай кожен день дарує вам творче натхнення, стабільність у фармацевтичній діяльності, успішне вирішення проблем! Хай доля завжди посміхається вам, а люди дарують щирі слова вдячності за вашу уважність та професіоналізм!


ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» успішно здійснила поставку лікарського засобу «БЛЕОЦИН-С, ліофілізат для розчину для ін’єкцій, по 15000 МО у флаконі, № 1» міжнародним організаціям ПРООН та Crown Agents в рамках проведених тендерів за бюджетом МОЗУ

11 вересня 2019
ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» успішно здійснила поставку лікарського засобу «БЛЕОЦИН-С, ліофілізат для розчину для ін’єкцій, по 15000 МО у флаконі, № 1» міжнародним організаціям ПРООН та Crown Agents в рамках проведених тендерів за бюджетом МОЗУ.

ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» святкує 10 років успіху

28 серпня 2019
Протягом десятиліття компанія «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» закріпила репутацію надійного партнера, адже з самого початку одним з основних принципів роботи компанії було завжди і при будь-яких обставинах виконувати взяті на себе зобов’язання.
ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» успішно співпрацювала з такими компаніями як F.Hoffmann-La Roche Ltd; МSD; AJ Vaccines A/S; Nippon Kayaku Co., Ltd та інші.
Пріоритетним напрямком діяльності компанії залишається забезпечення населення України життєво необхідними рецептурними препаратами для лікування онкологічних захворювань, туберкульозу, захворювань крові, хронічних вірусних гепатитів.

Благодійний захід з передачі п’яти медичних ваккумних відсмоктувачів

7 червня 2019
05 червня 2019 року за сприяння ГО “Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги” та ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» в Центрі паліативної допомоги дітям м.Києва відбувся благодійний захід з передачі п’яти медичних ваккумних відсмоктувачів з можливістю роботи від батареї для Амбуляторної мобільної бригади Центру. В заході взяли участь Виконавчий директор Ліги Томаш В.В., заступник директора ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» Перцович М.М., Голова організації ГО “Українська ліга розвитку паліативної та хоспісної допомоги” в м. Києві Зачек Л.М., Головний лікар КМКШВЛ Чубар О.В. та Завідувач Амбулаторної мобільної бригади Трофімов І.П.

Від щирого серця вітаємо вас зі світлим Воскресінням Христовим!

7 квітня 2019
Дорогі друзі, колеги!

Від щирого серця вітаємо вас зі світлим Воскресінням Христовим!

Це свято знову й знову повертає нас до вічних цінностей – милосердя та любові до ближнього, до віри у перемогу світла над темрявою.

Сьогодні ми вдячно молимося за кожного, хто береже наш спокій у Великодню ніч, і хто в святковий день стоїть на сторожі миру.

Нехай Великдень принесе у дім кожного українця злагоду, подарує надію і зміцнить віру.

Бажаємо вам щастя, міцного здоров`я, сердечного тепла та Божого благословення!

Христос Воскрес!

З новим 2019 роком!

31 грудня 2018
Новий рік – це час здійснення бажань, надій і яскравих вражень!

Бажаємо, щоб ці чарівні відчуття не покидали вас весь прийдешній рік!

Нехай разом з його новим символом – Жовтою Земляною Свинею – під бій курантів у ваш будинок постукають радість, затишок і казкова любов!

ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» успішно здійснила поставку лікарського засобу «БЛЕОЦИН-С, ліофілізат для розчину для ін’єкцій, по 15000 МО у флаконі, № 1» міжнародним організаціям ПРООН та Crown Agents в рамках проведених тендерів за бюджетом МОЗУ

26 грудня 2018
ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» успішно здійснила поставку лікарського засобу «БЛЕОЦИН-С, ліофілізат для розчину для ін’єкцій, по 15000 МО у флаконі, № 1» міжнародним організаціям ПРООН та Crown Agents в рамках проведених тендерів за бюджетом МОЗУ.

ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» отримала поставку лікарського засобу in bulk «БЛЕОЦИН-С, ліофілізат для розчину для ін’єкцій, по 15000 МО у флаконах, in bulk №100» від виробника Ніппон Каяку Ко., Лтд., Такасакі Плант, Японія

21 листопада 2018
ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» отримала поставку лікарського засобу in bulk «БЛЕОЦИН-С, ліофілізат для розчину для ін’єкцій, по 15000 МО у флаконах, in bulk №100» від виробника Ніппон Каяку Ко., Лтд., Такасакі Плант, Японія для подальшої поставки міжнародним організаціям ПРООН та Crown Agents в рамках проведених тендерів за бюджетом МОЗУ

ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» успішно пройшла перевірку на відповідність виробництва вимогам GMP та отримала Сертифікат відповідності GMP №052/2018/GMP.

26 вересня 2018
За результатами інспектування Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Держлікслужба) було встановлено, що виробник ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» відповідає вимогам належної виробничої практики та отримала Сертифікат відповідності умов виробництва лікарських засобів вимогам належної виробничої практики №052/2018/GMP.

День фармацевта 2018

15 вересня 2018
Професійне свято - День фармацевтичного працівника України відзначають щорічно в третю суботу вересня.

Сьогодні, 15 вересня, в Україні відзначають День фармацевта - професійне свято для фармацевтичного сектора країни. Дата святкування Дня фармацевта встановлена ​​в 1999 році. Сьогодні своє професійне свято відзначають провізори, аптекарі, фармацевти. За офіційними даними, в Україні функціонує близько 10 тисяч аптек, більше 5 тисяч аптечних пунктів і понад 6 тисяч аптечних кіосків. Тому день фармацевта в Україні відзначають співробітники 5000 фармацевтичних організацій.

Щиро вітаємо Вас із професійним святом — Днем фармацевтичного працівника!
Ваше професійне свято Хай вам радість принесе, Надихне на нову працю, Подарує вам усе:
І достаток, і удачу, І натхнення, і любов, І повагу, і подяку, Молодість поверне знов!
Сторiнки: 1 2 3 4 Следующая Последняя