Про компанію

ТОВ «Люм’єр Фарма» - вітчизняний виробник лікарських засобів. Компанія була  заснована в 2009 році в м. Києві (Україна). Номенклатура зареєстрованих в Україні лікарських засобів нараховує 14 найменувань препаратів із різноманітною  фармакологічною дією і формами випуску. ТОВ «Люм’єр Фарма» має Ліцензію на виробництво лікарських засобів серія АВ № 578997 та Сертифікат відповідності вимогам GMP №029/2012/SAUMP.

Основним напрямком діяльності компанії є виробництво рецептурних життєво необхідних препаратів для лікування онкологічних захворювань, туберкульозу, захворювань крові, хронічних вірусних гепатитів.
 
Підприємство здійснює маркування та вторинне пакування лікарських засобів із форми «in bulk» в наступній формі:
  • капсул, таблеток, таблеток вкритих оболонкою, гранул, гранул вкритих оболонкою
  • розчинів для інфузій, розчинів для ін’єкцій
  • концентратів для приготування розчинів для инфузій
  • ліофілізованих порошків для приготування розчинів для ін’єкцій з розчинником, ліофілізатів для приготування розчинів для інфузій, ліофілізатів для приготування розчинів для ін’єкцій
  • порошків для приготування  розчинів для ін’єкцій, порошків для приготування розчинів для інфузій

«Люм’єр Фарма» надає послуги по упаковці та переупаковці лікарських препаратів і виробів медичного призначення у відповідності з усіма вимогами законодавства України і GMP ЄС.


Пріоритетним напрямком діяльності компанії являється побудова і розвиток партнерських довгострокових відносин з провідними світовими фармацевтичними компаніями в рамках політики імпортозаміщення в Україні з метою підвищення доступності лікарських засобів високої якості для всіх пацієнтів.  В 2010 році розпочата робота над спільним соціальним проектом з провідним світовим виробником лікарських засобів F.Hoffmann-La Roche Ltd по виробництву в Україні біотехнологічних препаратів: ПЕГФЕРОН,  ПЕГ-інтерферон альфа-2а, для лікування хронічних вірусних гепатитів (В і С), РИТУКСИМ (ритуксимаб) для лікування гематологічних захворювань, ТРАСТУМАБ (трастузумаб) для лікування раку молочної залози.
 
Місія підприємства

Люм’єр Фарма - вітчизняний виробник лікарських засобів, місією якого є забезпечення населення України інноваційними імпортозаміщуючими препаратами високої якості для лікування соціально значущих та соціально небезпечних захворювань згідно міжнародних стандартів лікування 

 
Антикорупційна політика компанії

Компанія запровадила Антикорупційну політику, положення якої поширюються на всіх співробітників Компанії. Політика покликана підкреслити стандарти та принципи, які повинні визначати поведінку співробітників Компанії для відповідності нормам антикорупційних законів і законів про боротьбу з хабарництвом.