Новини

Компанія ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» внесла свій вклад в реалізацію Благодійної акції «Я буду жити!»

11 жовтня 2012
12 вересня 2012 року в Києві відбувся благодійний концерт «Я буду жити!», організатором якого виступила "Асоціація допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями".

Отримання сертифікату GMP – стратегічно важлива подія для компанії ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА»

11 вересня 2012
27 серпня 2012 року Державною службою України з лікарських засобів ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» видано Сертифікат відповідності вимогам GMP.

Спільна зустріч компаній ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» і F.Hoffmann-La Roche Ltd з представниками Дорадчої ради спільнот з питань доступу до лікування в Україні (ЮКАБ)

14 березня 2012
14 березня 2012 року відбулася спільна зустріч з представниками Дорадчої ради спільнот з питань доступу до лікування в Україні для ознайомлення з препаратом ПЕГФЕРОН, ПЕГ-інтерферон альфа-2а виробництва ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» та компанії F.Hoffmann-La Roche Ltd.

Наступний етап взаємовідносин ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» і F.Hoffmann-La Roche Ltd

7 лютого 2012
На початку 2012 року компанія ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» зареєструвала два препарати компанії F.Hoffmann-La Roche Ltd, які будуть вироблятися в Україні в рамках спільного проекту з ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА».

Проведення зовнішнього аудиту компанії ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» спеціалістами компанії Октафарма

28 липня 2011
В червні 2011 року спеціалісти провідного світового виробника високоякісних препаратів із плазми компанії Октафарма провели зовнішній аудит компанії ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА».

Компанія F.Hoffmann-La Roche Ltd провела інспектування виробничих потужностей і внутрішніх процесів компанії ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА»

25 березня 2011
Провідний світовий виробник лікарських препаратів компанія F.Hoffmann-La Roche Ltd провела в березні 2011 року вивчення і інспектування виробничих потужностей і внутрішніх процесів компанії ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» на предмет успішного здійснення фінальної стадії виробництва біотехнологічних препаратів в Україні.

Соціальний проект ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА» та F.Hoffmann-La Roche Ltd по виробництву препарату ПЕГФЕРОН, ПЕГ-інтерферон альфа-2а в Україні

15 лютого 2010
В березні 2010 року розпочато перший етап роботи над спільним соціальним проектом між провідним світовим виробником лікарських засобів F.Hoffmann-La Roche Ltd і вітчизняною компанією ТОВ «ЛЮМ’ЄР ФАРМА».
Сторiнки: Первая Предыдущая 1 2 3 4